×

Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız, uzun yıllardır bayrak ve benzeri sektörlerde büyük hizmetler veren bir firmadır. Genel anlamda her zaman en iyi şekilde bayrak üretimi gerçekleştirerek, bu konuda genel anlamda Türkiye’nin her yerine bayrak üretimi gerçekleştirmektedir. Çeşitli şekillerde toptan ve perakende satışları ile her zaman siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmetlerimizi sürdürmeyi amaçlamışızdır. Bunun yanı sıra özel üretim bayrak çeşitlerimiz ile de müşterilerimizin istekleri her zaman için firmamız tarafından önemli detaylar olarak algılanmıştır. Firmamız kar amacını her zaman için geri planda tutan ve daha çok müşteri kazanabilmek adına hizmet veren bir firmadır. Kazanmış olduğumuz bireysel ya da kurumsal müşterilerimizi de en iyi şekilde memnun etmek, firmamızın gerekli olan çalışma politikaları arasında yer almaktadır.

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla müşteri memnuniyetimizi devam ettirip Türkiye ve yurtdışında da lider konumda bir firma olmak.

Misyon

20 yıldır Bayrakçılık sektöründe yer alan firmamız Albayrak Bayrak olarak daima kalite, müşteri memnuniyeti, zamanında teslimat ve doğaya saygı ilkelerini benimsemiş bulunuyoruz.

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı